);

random dinosaurs

Don’t Starve Together arba ugnis ir šūdo nauda

Don’t Starve Together arba ugnis ir šūdo nauda

Yra žaidimų, kurie tiesio kabliuoja ir nieko nebepadarysi. ‘Don’t Starve Together’ yra kaip tik toks žaidimas. Nesu didžiausia, ar juo labiau geriausia žaidėja nė vienoje platformoje. Jei per dažnai mirštu, susinervinu ir geriau įsijungiu creative minecraft. Bet visi turi draugų, kurie tiesiog zyzia ir zyzia, kol galų gale įkalbina ‘nu pabandyk nors kartą’. Ir tada nebėra kelio atgal.

‘Don’t Starve’

Būtent taip atsitiko su KLEI kompanijos ‘Don’t Starve Together’ žaidimu Steam’e. MGD tiesiog neužsičiaupė apie jį ir įkalbėjo visą gaują draugų jį įsigyti. Žinot, dvigubiems pasimatymams ir panašiames romantiškiems LAN vakarėliams. Taigi mes pradėjom žaisti ‘Don’t Starve Together’, ir pradžioje jis buvo tikrai siaubingas. Mirdavom nuo bet ko. Badas, tamsa, beprotybė, besivaikantis medis-monstras, vorai, žali vorai, milžiniška musė, vienaakis strutis, supykę beefalo, vilkai, barsukas…

Fly chasing in Don't Starve Together
Super-musė vaikosi mane per dykynę

Bet šis žaidimas yra ‘Don’t Starve TOGETHER’, tad reikia susikaupti ir dirbti kartu, dalintis užduotimis, rinkti resursus, kartu gintis ir statyti stovyklą. Ir galbūt kartu pavyks išgyventi iki kitos aušros, kai žaidimas automatiškai išsisaugos.

Tai sudėtingokas, bet labai smagus žaidimas. Man labai patiko keistas jo pasaulis – naktiniai šešėliai, po mišką besivaikantis švienčiantis stalas, elniaklopai, skryniai. Ne tik veikėjai ir aplinka šiame žaidime labai įdomūs, bet ir apipavidalinimas – grafika nesudėtinga, jaukiai šiurpi.

‘Don’t Starve Together’ sunkokas, kol neįkerti, kaip ir kada reikia atlikti darbus. Visada reikia turėti ugnies šaltinį, maistas geriau keptas ant laužo, o puode troškintas – išsigelbėjimas. Reikia žinoti, kur artimiausia beefalo ganykla, turėti vorų šalia. Ir tada viskas bus gerai. Bazės reikia, bet būtina ir keliauti ieškoti resursų.

 

Don't Starve together
That is some biiig trash panda. Every season has its own weird and scary monster to annoy you

Žaidimo veikėjai

Wickerbottom Don't Starve character

Kol kas mano mėgstamiausia ‘Don’t Starve together’ veikėja yra Wickerbottom. Pradedant žaidimą galima rinktis veikėjus, o jie visi turi savo gerų ir nevisai savybių. Kai kurie gali pavirsti bebrolakiais ir iškirsti visus medžius aplink, kiti yra labai stiprūs. Maniškė Wickerbottom mėgsta skaityti (ane, staigmena) ir gali iškviesti milžiniškus čiuptuvus kovoje su kitomis pabaisomis. Ji nemiega, tad puikiai tinka žvalgant teritorijas. Ir ji gali magiškai priversti augalus nešti derlių. Bet tam reikia daugybės šūdo, išgaunamo iš beefalo, arba šiaip puvėkų. Ir kai augini fermą, discordo grupėje tavo ‘žmonės, man labai reikia šūdo, gal galit parinkt šūdo?’ staiga tampa labai normaliu prašymu.

 

Don't Starve together cemetery kapinės
Kapų plėšimas neturėtų būti skatinamas, bet kiek reikalingo gėrio galima ten rasti!

 

Don't Starve Together ferma
Šitą apleistą stovyklą radau kiniečių serveryje. Man reikia tokių skrynių!

Kitos ‘Don’t Starve’ versijos

‘Don’t Starve Together’ yra komandinis žaidimas, bet tai pirmiausia yra ‘Don’t Starve’ plėtinys, kuriama vienas bandi išgyventi labai panašiame pasaulyje. Yra dar vienas plėtinys –  ‘Don’t Starve Shipwrecked’ , kur reikia išgyventi plaukiojant po vandenyną, vengiant mielų meduzų ir piktų gyvačių džiunglėse.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *