);

random dinosaurs

random dinosaurs

Kas instagrame valgomo: mano įkvėpimai

Kas instagrame valgomo: mano įkvėpimai

Kažkas čia kažkur rašė, kad lyg tai instagram  yra pavojingiausias paauglių psichologinei sveikatai ir savivertei. Gali būti, bet kokių ten grožių ir skanumynų tik nebūna. Ir šiaip, stalkinti žmones juk smagu, ar ne? AR NE?

Pati prie instagramo prišoku kaip užplaukia, kartais per dieną galėčiau užverst nuotraukom, kartais savaitėm nerandu nieko gražaus įkelt. Kažkaip nustojau fotografuoti kiekvieną patiekalą, kiekvieną gėlytę ir eilinį katės apsivertimą. Jei po ranka yra telefonas ir ta sekundė nuotraukai nesutrukdys kitiem valgyti, nepažadins katės ar tiesiog neįsiterps į malonų momentą, kodėl gi ne. Bet man jau nebepatinka režisuoti nuotraukų, dėlioti šaukštuką prie košės 36 pozicijom, kad šviesa gražiai kristų.

Aha. Bandau nedaryti dirbtinių instagramo nuotaukų, aha (gerai, nebūkim dvasingi per daug, pasukioju aš tą lėkštę, jei jau labai įspūdingas patiekalas). Bet vis dar smagu ir įdomu pažiūrėti į kitų nuotraukaus, vis tik ten tikrai yra įkvepiančių gaminti veikėjų, smagių piešinukų ir mielų katiniukų.

Ką aš seku? Štai keli, iš kurių kartais pasisemiu įkvėpimo.

 

House.of.Hummus

 

Myfettaaffair

 

Social.Meatia

Hugdecook

View this post on Instagram

I was set a very interesting challenge by @ds_uk this weekend. They wanted me to come up with a plate of food inspired by my experience with their new DS5. So I took the car through London, picked up some of the boys & we went on a road trip. I felt like I was eating a classic Victoria sponge that had been dipped in a massive tub of salted caramel sauce. And when I say that, I mean it had the comfort, the class & the assurance of a timeless classic. Yet, it wasn't. It was revolutionary. It was different. It was completely avant garde. Anyways, enough rambling on. Sous vide côte de boeuf. Wild French asparagus. Morels. Glazed carrots. Maple & chilli yoghurt dressing. Purple shoe string fries. New spuds. Poms 🤘🏾.

A post shared by Hugo (@hugdecook) on

Antmedineslenteles

 

o siaube, kaip noriu valgyt. Šiandien humusas.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *