);

random dinosaurs

random dinosaurs

Gėlių kolekcija barzdoms

Turbūt jau begalę metų zyziau, kaaip bet tai kaaaaip jau tikrai šiemet tai tikrai važiuosiu atostogaut, kaip gersiu velnioniškai juodą kavą iš džezvė, ir kaip valgysiu ledus Giulhanėj, ir kaip kuisiuos tam mažam skersgatvėly Istiklaly, ir kaip suvalgysiu visus pasaulio Iskenderus. Ir jum nusibodo. Bent kažkam tikrai nusibodo. Bet žinot ką?

kiz kulesi

Turiu bilietus.

O tuo tarpu, kol laukiu tų bilietų datos, reikia užsiimti dalykais. Bandau išlaikyti namuose kažką gyvą. Kol kas geriausiai sekasi orchidėjai, nes, pasirodo, jai nereikia daug laistymo, tik lapus sau leidžia. Salotos, visos kur bandžiau, mirė kaip liūdni džiūvėsėliai. Narcizai mirė. Tas kalėdinis augalas irgi mirė. Sukulentai mirė. Bet kas aš tokia, kad nepriimčiau iššūkio?

Vieną dieną bevalgydama mangą, sumąsčiau, kad jei jau jis turi sėklą, vadinas, iš jos galima išauginti naują auką. Ir išauginau. Kolegė sakė, kad jei šitas mangas sugebės išaugt į kažką daugiau, tai bus ištvermingiausias augalas iš visų.

Palinkėkit jam sėkmės. Kolegė sakė, mano pickup line galėtų būti „wanna see my dead flower collection?“. Vienas sakė, kad creepy. Ką darysi…

Kino pavasaryje žiūrėjau Nekaltus Prisiminimus. Ir po to labai ilgai galvojau, ką rašiau dar prieš kelerius metus apie savo prisiminimus. Kaip jiems reikia inkaro. Ieškau inkarų ir randu juos Vilniuje. Kai kurie surūdiję jau dabar. Kai kurie išlaikę prisiminimą, bet jau nebežinau, ką jis reiškia. Kai kurie dingę. Kaunas pilnas inkarų.

 

Mylėk vyrus, kurių barzdos kvepia eilėraščiais, o delnai arbata

Tik kad jie nemėgsta arba eilėraščių, arba arbatos. Abiejų kartais. Bet vis tiek jie puikūs. Kaip katinukai.

 

Buvom Prodigy. Gailoka buvo, kad gal mažokai žmonių, bet man užteko vietos taškytis pagaliau. Mūsų gauja tokia mažoka buvo, ir sąlyginai rami. O prie Prodigy ramiai negalima. Tai man teko takint for the home team ir iš širdies duotis. Grįžau šlubčiodama smagiai, kažkaip įdomiai timptelėjau koją, bet buvo awesome.

 Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *