);

random dinosaurs

random dinosaurs

O man savaitgalis

Bandau antru kartu. Rašiau rašiau, taip smagiai ir lengvai, tai ne, klišos kreivos rankos kažką numygė ir automatinis saugojimas paliko mane su tuščiu lapu.

Tas pats su manim ir rytu. Man sakė, kad ryte būnu siaubingas žmogus, baisiai žiauriai siaubingas piktas žmogus. O kaip tokia nebūt, kai gražiausią gyvenimo draugystę kasryt nutraukia žadintuvas? Ir dabar sapnuoju tokius ryškius ir įdomius sapnus, tai ne, kelkis, eik į tą šaltį.

nesu aš morning person nors tu ką
nesu aš morning person nors tu ką

Man patinka lėti ramūs savaitgalio rytai. Kai pažiūri į žadintuvą, tas rodo devynias, ir gali susiniurkyti atgal į patalus ir sakyt o man ką, man savaitgalis. Nors pavydžiu, kai žmonės sugeba atsikelt sekmadienį septintą ir eit veikt dalykų.

Bet smagu ir dar miegant išsivirt kavos ir sukirst sūrelį (all hail sūreliai). Aišku, smagiau, kai atsibundi nuo tarškėjimo virtuvėj ir ruošiamos kavos kvapo. Arba klausimo, kiek cukraus dėt. Tada galima ir nebepykti taip stipriai ant rytinio pasaulio.

Po dviejų alaus visi visus myli tu mylėk mane per pusryčius
Po dviejų alaus
visi visus myli
tu mane per pusryčius mylėk, rašė kažkas ant sienos Turkijoje

Kas sugebės mane pakęsti ryte, tam pasaulį atiduosiu. Tikrai.

O šiaip, žinot, kas yra tiesiog nuostabus dalykas savaitgalį? Ogi po pirmos rytinės kavos pradėti dienos darbus, nagi pasimėgaut karštu dušu, paplavinėt su onesie po namus, susikaupt ir apsitvarkyt, paskaitinėt tinklaraščius, dar ką.

Ir kai jau kirminas (ten pas mane nebe kirminas, o visa juodoji skylė pilve) pradeda krutėt, sakyt jam:

20151115_125728[1]

aš giliai širdy esu hobitas.

Bet jei tu nenori pusryčių, nekaltink alyvuogiųParašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *