);

random dinosaurs

random dinosaurs

Apie lakstymą kūlvirsčiais ir Heartbeats

Taškydamasi su kūju per tas senas sienas sugebėjau porą kartų stuktelt pati sau į kelius, kad net aptemo akyse. Bet visa tai praeina, žvaigždutės išsisklaido iš akių ir gerai. Jei pakeliui sugebi neįpult į kokią smagią duobę.

Ir tik reikia laiku užsikabint, kad nenusmigt labai giliai. Suspėti suteikti seniems, užtrintiems ir skaudinantiems dalykams, žodžiams, veiksmams, vaizdams, žmonėms naujas vietas.

Ir vieną rytą suprasti, kad paskutinius kelerius metus ir per malkines, ir per malūnus buvom pravedę vienas kitą. Man labai gaila tų randų, kuriuos palikau.

Ir taip skubėdama išsaugoti, ką noriu ir ką reikia, iškraustyti ir sutvarkyti galvą, viską darau kūlvirsčia, springdama ir slystančiais pirštais. Tai taip ir vaikštau nudaužytais keliais,  suveltais plaukais, be kepurės ir pasimetus.

Ir taip bandydama išnaudoti visas per tiek laiko praleistas galimybes, gal kiek per daug įsilinksminau, gal kiek per dažnai laukiau ryto šnekėdama iki užkimimo. Bet nieko, gerkle, gyvate tu, būsi nugalėta. Nusivariau.

Bet man labai patinka tie lekiant, dūstant patirti nuotykiai. Kad su kai kuriais žmonėmis persimesta šypsena šį tą reiškia. Naktiniai žygiai per senamiestį. Toks saldus friendzonos oras ir staigūs, bet fantastiški nauji žmonės. Matuotis sukneles ir iškart gauti įvertinimą. Perlas, tas vidinis juokas. Perlaužta drąsa ir netikėtas pasitikėjimas. Pinky promises. Netikėti, na gerai, kažkiek įsivaizduoti, bet nelaukti sugrįžimai. Iki gelmių krentantys žodžiai balkone žiūrint į mėnulį (ar buvo apsiniaukę?), bet nekaukiant. Niekad nemaniau, kad mano plaukai tokie gražūs, bet ką jau.

Gal kiek per greitai. Gal man reikia stabtelti akimirkai, žvilgtelt atgal, ar tikrai tos durys gerai uždarytos, giliai įkvėpt ir … mėgautis tais keturiais ar kiek mėnesių žiemos.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *