);

random dinosaurs

random dinosaurs

Akvarelė, rimtos knygos ir GNU Serui

Pastaruoju metu vis primenu sau, kad, moterie, gi mokeisi dailės, tai eik ir piešk ne tik nesąmones kalbėdama telefonu ar palikdama raštelius ryte. Pabandžiau kurią dieną paliet akvarelę ir supratau, kad nebeišeina, tiesiog užsirakinę viskas. Ir taip gaila pasidarė, toks užsispyrimas užėjo. Bet kitą kartą vėl išsitraukusi dažus ir jau pamirkiusi teptuką dažuosi sustojau. Baisu, nejauku. Kaip per pirmąsias pamokas, kai tik įstojau į dailioškę. Reikia vėl pratintis, jaukintis ir atgauti rankas.

O tuo tarpu darau užsakymą
O tuo tarpu darau užsakymą

Važinėju kas dieną pirmyn atgal tarp Kauno ir Vilniaus. Pasiimu visąlaik knygą, kad bent kažkiek laiko nešvaistyčiau. Šiomis dienomis skaitau Juozo Lukšos-Daumanto Partizanus.
Mokykloje buvo skirta kelios  pamokos aptarti partizanų ir tremtinių literatūrai. Tuomet atrodė visa tai gan nesąmoningai, tikrai buvo svarbesnių reikalų nei namų darbams iš analizuoti tėvynės ilgesį ar skausmą dėl žuvusių kovos brolių viename ar kitame tekste. Kaip ir gan užknisantys atrodė mokytojos rypavimai dėl mūsų nemeilės ir nerūpesčio tėvynei. O dabar galva truputį paaugo, širdis išsiplėtė, ir viskas atrodo kiek kitaip. Mokytojai vis tiek nepavyko įskiepyti meilės tėvynei kaip žemės lopui žemėlapyje, bet išdygo ir ūgtelėjo jausmai tėvynei kaip savo istorijai ir dabarčiai. Ir dabar visai kitaip skaitau Partizanus.

Ir ketvirtadienį vakare važiuodama namo pasiekusi kažkurią knygos vietą nusprendžiau, kad šiam vakarui užteks. Ir atsidariau tviterį pažioplinėti. Ir pamačiau šitą (screenshotas šios dienos).

Sir

GNU Sir Terry Pratchett.

 

 Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *