);

random dinosaurs

random dinosaurs

Pažadina ne tik kava

Daily post tinklaraštininkų universitetas vėl uždavė namų darbų, bet vakar nesuspėjau, tai rašau dabar. Reikėjo pasinaudoti atsitiktinai pasirinkta jų idėja įrašui. Man kliuvo visai smagi – papasakoti, kas suteikia jėgų, atgaivina, pažadina, duoda idėjų.

Daug tokių dalykų.

Savaitgalius mėgstu atskirti nuo visos savaitės, nuo darbų darbe. Tad tikras šeštadienis turi prasidėti turkiška kava.
Kai visai nusiraunu galvą ir paskęstu blogose mintyse, pasiekusi dugną, turiu kažką pakeisti. Pats paprasčiausias būdas, ir pats stereotipiškiausias, yra įsigyti naują drabužį, pasikeisti šukuoseną. Bet padeda, suteikia tą naujumo, pasikeitimo, galimybės pradėti iš naujo keistą jausmą.

Kai pradedu naują etapą, mėgstu pradėti švariai. Kiekvieni metai su nauja užrašų knygele, naujais pieštukais. Ir kūnas turi būti švarus. Mėgstu tada pasilepinti: ilgos valandos vonioje (įsivaizduoju, kaip kapsi skaitliukas ir sutrumpinu), naminė kaukė plaukams ir šveitiklis kūnui, skaniai kvepiantis naminis (arba iš kitų pirktas rankų darbo) muilas, naujas rankšluostis, nauja pižama, dar traškanti po skalbimo patalynė…

O kai reikia atsigauti fiziškai, vėl padeda vanduo. Daug daug vandens. Tada galiu valandų valandas gulėti vonioje ir nieko neveikti. Panirti, kad kyšotų tik nosis, ir ilsėtis. Tik siaubas baisus, jau kelinti metai namuose tik dušas, tai ir vaikštau sulaužytais kaulais ir amžiais įsitempusi.

Man vanduo veikia kaip naujos pradžios simbolis, nuplaunantis nuovargį, gėlą, skausmą, neviltį, pyktį, išvalantis ir atgaivinantis. Dabar draugai, tikintys horoskopais, išves, kad man kaip Žuviai priklauso mylėti vandenį, bet oh camon people. Vandens neįmanoma  nemylėti. Numirtumėm.

613

O dar skaitinėdama daily post, radau smagų ir, rodos, praversiantį, pasiūlymą. Jau kuris laikas vis žadu daugiau rašyti, pratintis, tam gi ir šį tinklaraštį pradėjau (atleiskit tie, kam prisižadėjau rimtus dalykus ir išdaviau). Bet kamuoja nuolatinis idėjų trūkumas, užmirštu jas. O čia labai gražus pasiūlymas – rinkti mintis, jų nuotrupas, frazes į dėžutę, ir pritrūkus minčių, išsitraukti ją. Reikia būtinai pabandyti.

 

 Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *