);

random dinosaurs

random dinosaurs

Sustoję laiko aparačiukai

progress

Eh, rašau išnaujo. Prieš kelias minutes buvau prikurpus gražiai ir raiškiai, bet ačiū drebančioms klišoms rankoms, ištryniau.

Taigi, man patinka ieškoti smulkių gražių daiktų (tik neturiu kur jų padėti). Tikriausiai per kraujus paveldėjau iš dieduko, kuris rinkdavo visokius vinukus, varžtelius ir kitus gelžgaliukus ir nešdavo į tvarkingas dėžutes garaže. Prisimenu, net eidamas per gatvę, pamatęs kokį nukritusį ir dar nesumaltą varžtelį, paimdavo jį ir įsidėdavo į kišenę.

Taip ir aš, tik man labiau patinka kiek žaismingesni gelžgaliukai. Prieš kurį laiką terorizavau g+ ir kitus, kad atiduotų senus rankinius laikrodžius. Ir ką, atsirado nepasididžiavusių ir atidavusių. Tai štai kas iš jų gavosi, tų laikrodžių:

urtentuc 2urtentic 3

Dažniausiai kiti šitus pakabubus, sages ar auskarus (ir jų buvo, bet nenufotografavau), pavadina laiko mašinom. Steampunke laiko mašinos įmanomos, ar ne?

Pamenu, kai pasirodė Andriaus Tapino Vilko Valanda, galvojau pagaminti ką nors specialiai tam kūriniui, bet kažkaip susikuklinau ir palikau krumpliaračus ramybei. Artėja Maro Diena…

buharpunk 3

Ir pasižiūrėjusi šiandien į papuošalų dėžutę, supratau, kad nė vienas iš jų pas mane neužsiliko, visi rado šeimininkus. Tai ką, kad bent vieną pati turėčiau, reikės nusikelti tą karoliukų dėžę ant stalo ir apsiginkluoti replėm.

padeklu 007_editedurtentic2 thoughts on “Sustoję laiko aparačiukai”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *