);

random dinosaurs

random dinosaurs

Svajonių skaitytojau, kas tu?

Tinklaraštininkų universitetas šįryt iškrėtė pokštą ir namų darbams pasiūlė parašyti įrašą svajonių skaitytojui. Pakeliui į traukinį dar kažkas sukosi mintyse, o dienos bėgyje užmiršau viską. Netgi nusprendžiau būti bloga ir nieko šiandien nerašyti.
Įsijungiau universiteto puslapį ir tada užgraužė sąžinė – vargšiukai jie ten skundžiasi, kad vienas perrašė tokį įrašą šešis kartus, kiti praleido po daugybę valandų belaužydami galvą, treti verkė, kad niekaip neišeina užbaigt ir taip toliau.

Tai ėmiau ir susimąsčiau, kas tas mano svajonių skaitytojas? Pirma mintis buvo, kad visi, na visi. Bet juk kas tinka visiems, netinka niekam. Reikia kažką išskirti.

Tu, kurs žiūrai, esi mano skaitytojas ir nuo dabar skaitysi šitą tinklaraštį, jei neskaitei jo anksčiau
Tu, kurs žiūrai, esi mano skaitytojas ir nuo dabar skaitysi šitą tinklaraštį, jei neskaitei jo anksčiau

Tai ar jau pasižymėjai šitą tinklaraštį?
Aš pažadu katinukų, rankdarbių, juokingų ir gražių paveiksliukų, truputį apie kasdienį gyvenimą traukinyje. Apie dar ką nors, kas ištiks ateityje. Pasistengsiu reguliariai ir nuoširdžiai.
O tu, svajonių skaitytojau, pasistenk kartais čia apsilankyti.

Svajojam.2 thoughts on “Svajonių skaitytojau, kas tu?”

  • Urte, rašot puikias istorijas. Sugalvokit istoriją. Nuotykį. Savo interpretaciją apie tai, kas jums įdomu (pvz. haremus ten visokius erotikas galbūt).

    Svajonių skaitytojui katukų neužtenka. Tas, kuriam užtenka – ne svajonių skaitytojas, o šiaip antrarūšis pre-paid’ininkas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *